mecidiyekoyilan.com sisliclub.com bakirkoynet.com halkalibeste.com avcilartasarim.com sirintepeevleri.com bahcesehirkonut.com taksimpark.com besiktastayim.net kartalpartnerler.com mykadikoy.com umraniyeilan.com anadoluchat.com maltepeozel.com ankabeylikduzu.com opendik.com avrupasabah.com kocaeligrafiktasarim.com niceantalya.com atakoykbb.com eskisehireleman.com muglafethiye.com sakaryagunlukkiralik.com muglalilaremlak.com malatyayolyardim.com denizliavize.com konyakonutborsasi.com kayseriliforumu.com ankaraenglishtime.com bursawikipedia.com neizm.com

Çorum Evden Eve Nakliyat Alaca Evden Eve Nakliyat Bayat Evden Eve Nakliyat Boğazkale Evden Eve Nakliyat Dodurga Evden Eve Nakliyat Kargı Evden Eve Nakliyat İskilip Evden Eve Nakliyat Laçin Evden Eve Nakliyat Oğuzlar Evden Eve Nakliyat Mecitözü Evden Eve Nakliyat Çorum Evden Eve Nakliyat Osmançık Evden Eve Nakliyat Süngürlü Evden Eve Nakliyat Uğurludağ Evden Eve Nakliyat

petshop

Muğla escort

Toprağa can katacak proje Üniversitede imzalandı!

Sağlık 16.01.2023 - 23:59, Güncelleme: 16.01.2023 - 23:59 2431+ kez okundu.
 

Toprağa can katacak proje Üniversitede imzalandı!

Niğde Ömer Ha­lis­de­mir Üni­ver­si­te­si -Ayhan Şa­henk Ta­rım­sal Araş­tır­ma­lar Uy­gu­la­ma Ve Araş­tır­ma Mer­ke­zi ile Ahi­ler Kal­kın­ma Ajan­sı ara­sın­da, “Niğde Kır­sa­lın­da Tarım Tek­lo­ji­le­ri, Ta­rım­sal Uy­gu­lama ve Araş­tır­ma " projesi imzalandı.

Pro­to­ko­le Üni­ver­si­te adına Rek­tör Prof. Dr. Hasan Uslu, Ahi­ler Kal­kın­ma Ajan­sı adına ise Ahi­ler Kal­kın­ma Ajan­sı Genel Sek­re­te­ri Bekir Varol imza attı. Pro­to­kol imza tö­re­ni­ne Üni­ver­si­te adına Rek­tö­rün yanı sıra, Ayhan Şa­henk Ta­rım­sal Araş­tır­ma­lar Uy­gu­la­ma ve Araş­tır­ma Mer­ke­zi Mü­dü­rü Prof. Dr. Ahmet Şe­ke­roğ­lu da eşlik etti. Pro­to­kol imza tö­re­ni­nin ar­dın­dan açık­la­ma­lar­da bu­lu­nan Rek­tör Hasan Uslu, pro­to­kol ile ge­le­ce­ğin genç çift­çi­le­ri­nin bilgi ve be­ce­ri ka­zan­ma­la­rı­nı ve ger­çek­leş­ti­ri­lecek uy­gu­la­ma­lı eği­tim­ler ile ve­rim­li­li­ği­nin ar­tı­rıl­ma­sı için ge­rek­li olan eği­tim ve uy­gu­la­ma­la­rın il­gi­li mev­zu­at kap­sa­mın­da iş bir­li­ğiy­le dü­zen­len­me­si­ni sağ­la­ma­yı he­def­le­dik­le­ri­ni söy­le­di. Rek­tör Uslu açık­la­ma­la­rı­nın so­nun­da pro­to­ko­lün her iki taraf için de ha­yır­la­ra ve­si­le ol­ma­sı­nı te­men­ni etti. Ahi­ler Kal­kın­ma Ajan­sı Genel Sek­re­te­ri Bekir Varol ise pro­to­ko­lün ha­yır­lı ol­ma­sı­nı di­le­ye­rek top­ra­ğa değer ka­ta­cak bu ça­lış­ma­da emeği geçen her­ke­se te­şek­kür etti. Pro­to­kol imza tö­re­ni günün anı­sı­na çe­ki­len ha­tı­ra fo­toğ­ra­fı­nın ar­dın­dan sona erdi.
Niğde Ömer Ha­lis­de­mir Üni­ver­si­te­si -Ayhan Şa­henk Ta­rım­sal Araş­tır­ma­lar Uy­gu­la­ma Ve Araş­tır­ma Mer­ke­zi ile Ahi­ler Kal­kın­ma Ajan­sı ara­sın­da, “Niğde Kır­sa­lın­da Tarım Tek­lo­ji­le­ri, Ta­rım­sal Uy­gu­lama ve Araş­tır­ma " projesi imzalandı.

Pro­to­ko­le Üni­ver­si­te adına Rek­tör Prof. Dr. Hasan Uslu, Ahi­ler Kal­kın­ma Ajan­sı adına ise Ahi­ler Kal­kın­ma Ajan­sı Genel Sek­re­te­ri Bekir Varol imza attı. Pro­to­kol imza tö­re­ni­ne Üni­ver­si­te adına Rek­tö­rün yanı sıra, Ayhan Şa­henk Ta­rım­sal Araş­tır­ma­lar Uy­gu­la­ma ve Araş­tır­ma Mer­ke­zi Mü­dü­rü Prof. Dr. Ahmet Şe­ke­roğ­lu da eşlik etti.

Pro­to­kol imza tö­re­ni­nin ar­dın­dan açık­la­ma­lar­da bu­lu­nan Rek­tör Hasan Uslu, pro­to­kol ile ge­le­ce­ğin genç çift­çi­le­ri­nin bilgi ve be­ce­ri ka­zan­ma­la­rı­nı ve ger­çek­leş­ti­ri­lecek uy­gu­la­ma­lı eği­tim­ler ile ve­rim­li­li­ği­nin ar­tı­rıl­ma­sı için ge­rek­li olan eği­tim ve uy­gu­la­ma­la­rın il­gi­li mev­zu­at kap­sa­mın­da iş bir­li­ğiy­le dü­zen­len­me­si­ni sağ­la­ma­yı he­def­le­dik­le­ri­ni söy­le­di. Rek­tör Uslu açık­la­ma­la­rı­nın so­nun­da pro­to­ko­lün her iki taraf için de ha­yır­la­ra ve­si­le ol­ma­sı­nı te­men­ni etti.

Ahi­ler Kal­kın­ma Ajan­sı Genel Sek­re­te­ri Bekir Varol ise pro­to­ko­lün ha­yır­lı ol­ma­sı­nı di­le­ye­rek top­ra­ğa değer ka­ta­cak bu ça­lış­ma­da emeği geçen her­ke­se te­şek­kür etti.
Pro­to­kol imza tö­re­ni günün anı­sı­na çe­ki­len ha­tı­ra fo­toğ­ra­fı­nın ar­dın­dan sona erdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve boradair.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
vip bayan